Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Gra - Zawody. Kucharz

Zawody. Kucharz. Gra Zobacz większe

TypGRY
Wydanie2018-02-19
AutorzyKatarzyna Szumska
ISBN5901761118803
WydawnictwoZielona Sowa
Index:5901761118803
Waga:0.3 kg
Dostępność:Dostępność 3 dni

33,00 zł

Opis

I Ty możesz zostać kucharzem!
Rozpocznij swoją przygodę z gotowaniem! Zdobądź wszystkie potrzebne składniki i przygotuj potrawy według mistrzowskich przepisów. W każdej grze czekają na Ciebie nowe wyzwania, które przybliżą Ci sekrety niezwykłego zawodu kucharza.
Kucharz to dwie rodzinne, rozrywkowo-edukacyjne planszówki i gra w pamięć dla dzieci w wieku przedszkolnym w jednym pudełku.
W grze W restauracji gracze wcielają się w postaci kucharzy i starają się jako pierwsi zdobyć składniki potrzebne do przygotowania potraw opisanych na wylosowanych przez nich kartach z przepisami. Gra Sekretny składnik polega na jak najszybszym dotarciu do mety i omijaniu kuchennych pułapek, zaś w grze w pamięć liczy się ważna dla wszystkich wielkich kucharzy umiejętność szybkiego zapamiętywania.
Rozgrywki uczą dzieci, jakie produkty są potrzebne do przygotowania różnych dań. Pomagają też ćwiczyć spostrzegawczość, umiejętność kategoryzowania oraz radzenia sobie w sytuacjach wygranej i porażki.
Smacznej zabawy!

Opinie

Napisz opinię

Gra - Zawody. Kucharz

Gra - Zawody. Kucharz

I Ty możesz zostać kucharzem!Rozpocznij swoją przygodę z gotowaniem! Zdobądź wszystkie potrzebne składniki i przygotuj potrawy według mistrzowskich przepisów. W każdej grze czekają na Ciebie nowe wyzwania, które przybliżą Ci sekrety niezwykłego zawodu kucharza.

Podobne produkty