Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Ryby morskie. Seria z oliwką (promocja)

Ryby morskie. Seria z oliwką (promocja) Zobacz większe

TypKsiążka
AutorzyREA PROMOCJA
ISBN9788375442816
Wydanie2011-11-09
Liczba stron64
WydawnictwoRea
Index:REA1-075
Waga:0.3 kg
Dostępność:Dostępność 3 dni

8,00 zł brutto

Opis

Ryby to bezcenny dar natury, występujący na świecie w dwudziestu tysiącach gatunków. Już nasi przodkowie odkryli, że mięso ryb morskich nie tylko świetnie zaspokaja głód, ale posiada również wysokie wartości odżywcze i smakowe. W hodowli ryb przodowały początkowo liczne klasztory w Europie środkowej. Dziś ryby morskie, jak też słodkowodne, hoduje się na skalę przemysłową na całym świecie. Przepisy na rybę, dania główne z ryb oraz przystawki rybne są tematem zarówno małych poradników jak i wielkich encyklopedii kulinarnych.
W książce Ryby morskie. Przystawki oraz dania główne znajdziesz wiele ciekawych przepisów na potrawy ze śledzi, np.: śledzie marynowane, śledzie w śmietanie, sałatki śledziowe, śledzie z rusztu, śledzie smażone i duszone, zapiekanka ze śledzi i ziemniaków, czy kotlety śledziowe

Opinie

Napisz opinię

Ryby morskie. Seria z oliwką (promocja)

Ryby morskie. Seria z oliwką (promocja)

Ryby to bezcenny dar natury, występujący na świecie w dwudziestu tysiącach gatunków. Już nasi przodkowie odkryli, że mięso ryb morskich nie tylko świetnie zaspokaja głód, ale posiada również wysokie wartości odżywcze i smakowe.

Podobne produkty