Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Tajemnice wydarte zmarłym

Tajemnice wydarte zmarłym Zobacz większe

Data premiery2019-03-11
Ilość stron304
Format14,4x20,5 cm
ISBN9788324049165
Rok wydania2019
AutorzyEmily A. Craig
OprawaBroszurowa
WydawnictwoZnak
Index:314041
Waga:0.3 kg
Dostępność:Dostępność 3 dni

31,00 zł

Opis

Jak pachnie katastrofa masowa?
Jak wygląda twarz zamieszkana przez setki larw?
Co czujesz, kiedy dotykasz zwęglonych kości?
Antropolożka sądowa Emily Craig uczennica twórcy Trupiej Farmy odpowie na wszystkie pytania, które boisz się zadać.
W powietrzu unosiła się ledwie wyczuwalna trochę słodkawa, trochę stęchła woń, której nie potrafiłam rozpoznać. Zbliżaliśmy się do słynnej Trupiej Farmy, gdzie Bill Bass szuka odpowiedzi na pytanie: co dzieje się z ludzkim ciałem po śmierci?
Nagle zatrzymaliśmy się, a mój przewodnik wskazał coś wśród traw. Najpierw widziałam tylko błoto, zeschłe liście i brązowe grudy ziemi, ale potem dostrzegłam, że to kości ludzkiego przedramienia. Zwilgotniałe, poszarpane szczątki, które już dawno przybrały barwę gleby, a z ich końców zwisały strzępki szarobrązowych ścięgien. Wyglądały niczym kościotrup z Halloween, który zamarł w środku szalonego tańca.
Emily Craig wykorzystuje osiągnięcia nauki nie tylko po to, aby odkrywać tożsamość ofiar. Potrafi coś więcej: na podstawie czaszki jest w stanie odtworzyć twarz zmarłej osoby. Choć nie może odwrócić przeznaczenia, przywraca ofiarom godność, którą odebrali im mordercy.
Lektura obowiązkowa dla czytelników Trupiej Farmy.

Opinie

Napisz opinię

Tajemnice wydarte zmarłym

Tajemnice wydarte zmarłym

Jak pachnie katastrofa masowa?Jak wygląda twarz zamieszkana przez setki larw?Co czujesz, kiedy dotykasz zwęglonych kości?Antropolożka sądowa Emily Craig uczennica twórcy Trupiej Farmy odpowie na wszystkie pytania, które boisz się zadać.W powietrzu unosiła się ledwie wyczuwalna trochę słodkawa, trochę stęchła woń, której nie potrafiłam rozpoznać.

Podobne produkty