Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Matematyka Prosto do matury LO kl.1 podręcznik cz.3 Geometria / zakres rozszerzony

Matematyka Prosto do matury LO kl.1 podręcznik cz.3 Geometria | zakres rozszerzony Zobacz większe

Wysokość 238
Głębokość 0
Seria cyklu MATEMATYKA PROSTO DO MATURY
Szerokość 170
Oprawa Broszurowa
Rok wydania 2012
Autorzy Krzysztof Belka, Maciej Antek, Piotr Grabowski
Liczba stron 76
Index: 9788326705137
Waga: 0.12 kg
Dostępność: Dostępność 3 dni

13,00 zł brutto

Opis

Przygotowanie do egzaminu maturalnego
W podręczniku do zakresu podstawowego: po każdym temacie znajduje się zestaw „Prosto do matury” złożony z 4 zadań zamkniętych i 3 zadań otwartych, a po każdym dziale – obszerne „Powtórzenie” zawierające 30 zadań zamkniętych i 30 zadań otwartych. Do matury w zakresie rozszerzonym uczeń będzie mógł przygotować się z podręczników uzupełniających lub podręcznika z zakresem podstawowym i rozszerzonym.
2000 zadań do samodzielnego rozwiązania
Podręcznik do klasy 1 zawiera blisko 2000 zadań do samodzielnego rozwiązania, poprzedzonych rozwiązanymi przykładami. Seria nie wymaga dodatkowego zbioru zadań – podręcznik i zbiór zadań to „dwa w jednym”.
Przystępny język wykładu
Język, jakim posługują się autorzy, jest precyzyjny i jasny, a wyjaśnienia – wyczerpujące. Prosto do matury to idealna seria dla wszystkich – bez względu na stopień zaawansowania i zainteresowania matematyką.
Oprawa graficzna i edytorska
Dodatkowy atut stanowi przyjazna dla ucznia oprawa graficzna i edytorska, bez zbędnych ozdobników. Precyzyjne i czytelne rysunki merytoryczne ułatwiają zrozumienie wprowadzanych treści.

Opinie

Napisz opinię

Matematyka Prosto do matury LO kl.1 podręcznik cz.3 Geometria / zakres rozszerzony

Matematyka Prosto do matury LO kl.1 podręcznik cz.3 Geometria / zakres rozszerzony

Przygotowanie do egzaminu maturalnego W podręczniku do zakresu podstawowego: po każdym temacie znajduje się zestaw „Prosto do matury” złożony z 4 zadań zamkniętych i 3 zadań otwartych, a po każdym dziale – obszerne „Powtórzenie” zawierające 30 zadań zamkniętych i 30 zadań otwartych. Do matury w zakresie rozszerzonym uczeń będzie mógł przygotować się z podręczników uzupełniających lub podręcznika z zakresem podstawowym i rozszerzonym.

Podobne produkty