Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Eat Pretty Every Day. Rób codziennie jedną rzecz, która doda ci blasku

Eat Pretty Every Day. Rób codziennie jedną rzecz, która doda ci blasku Zobacz większe

Typ Książka
Liczba stron 352
Wydanie 2018-01-15
Oprawa miękka
Autorzy JOLENE HART
Format x / 160 / 200
Wydawnictwo Znak
Index: ZNAK1951
Waga: 0.3 kg
Dostępność: Dostępność 3 dni

28,00 zł brutto

Opis

Zamień kosztowne zabiegi pielęgnacyjne na poradnik "Eat pretty every day" od Jolene Hart, który uczy zdrowego odżywiania, aby pięknie wyglądać.

W dzisiejszych czasach kobiety są coraz częściej zabiegane: gonią za karierą, poświęcają się wychowywaniu dzieci zapominając przy tym o sobie. Zła dieta i brak czasu oraz motywacji sprawia, że czasochłonne i niekiedy bardzo drogie zabiegi pielęgnacyjne i skomplikowane diety są poza naszym zasięgiem. To się może zmienić i nie zajmuje dużo czasu! Wystarczy, że zaopatrzysz się w ten poradnik. Jolene Hart udowadnia, że kluczem do piękna jest wyłącznie zdrowe, naturalne odżywianie a nie drogie kosmetyki czy zabiegi. Osiągnij sukces robiąc codziennie jedną rzecz, która doda Ci blasku.

Ta książka to coś w rodzaju dziennika, który ma za zadanie motywować Czytelniczkę za każdym razem, gdy ją otworzy. Zawiera mnóstwo pomysłów, wskazówek dotyczących odżywiania i dbania o siebie na każdy dzień roku. Przepisy i porady zostały podzielone na cztery pory roku tak, abyś mogła korzystać z dostępności sezonowych owoców i warzyw. "Eat pretty" to rewolucja w myśleniu o pielęgnacji urody. Zadbaj o swoje piękno od środka. Odżywianie jest narzędziem, dzięki któremu to wszystko jest możliwe. Przekonaj się na własnej skórze, jak bazylia, mięta i pietruszka potrafią rozświetlić cerę. Jedz gruszki ze skórką, a pozbędziesz się toksyn i zyskasz talię osy. Rozpocznij dzień od zjedzenia świeżego awokado lub garści orzechów, a wieczorem odpręż się, przegryzając pistacje i figi. "Eat Pretty Every Day" zawiera, między innymi: przepisy na każdy dzień, ćwiczenia, cotygodniowe wyzwania.

Jolene Hart, trener odnowy biologicznej, współzałożycielka organizacji Nutritional Aesthetics Alliance. Autorka, między innymi, takich książek jak: "Eat Pretty. Jedz i bądź piękna", "Eat Pretty. Jedz i bądź piękna. Twój osobisty kalendarz piękna". Uświadamia kobiety, jak ważną rolę dla piękna zewnętrznego w naszym życiu odgrywa zdrowe odżywianie. Publikowała dla takich magazynów jak: "Organic Spa", "InStyle", "Prevention" czy "Yoga Journal".


Opinie

Napisz opinię

Eat Pretty Every Day. Rób codziennie jedną rzecz, która doda ci blasku

Eat Pretty Every Day. Rób codziennie jedną rzecz, która doda ci blasku

Zamień kosztowne zabiegi pielęgnacyjne na poradnik "Eat pretty every day" od Jolene Hart, który uczy zdrowego odżywiania, aby pięknie wyglądać.W dzisiejszych czasach kobiety są coraz częściej zabiegane: gonią za karierą, poświęcają się wychowywaniu dzieci zapominając przy tym o sobie.

Podobne produkty