Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Ava&Frank: Wojna i miłość

Ava Frank Wojna i miłość Zobacz większe

Wysokość 155
Głębokość 0
Szerokość 235
Typ Książka
Liczba stron 304
Wydanie 2016-10-31
Oprawa twarda
Rok wydania 2016
Autorzy JOHN BRADY
Format x / 162 / 244
Wydawnictwo CZARNO NA BIALYM
Index: 9788364374258
Waga: 0.3 kg
Dostępność: Dostępność 3 dni

35,00 zł brutto

Opis

Historia namiętnej miłości i wojny toczących się na oczach całego świata
Gdybym mogła powrócić do dawnego Hollywoodu i miała wskazać najbardziej desperacko i namiętnie zakochaną w sobie parę, wybrałabym Avę Gardner i Franka Sinatrę.
Liz Smith dziennikarka i pisarka
Mickey Rooney ożenił się z Avą Gardner, bo potrzebował nowej zdobyczy. Artie Show potraktował ją jak głupią brunetkę, której dał listę lektur do przeczytania w czasie miodowego miesiąca. Później, po romansach z Howardem Hughesem i wieloma innymi, pojawił się Frank Sinatra.
Namiętność do Avy zniszczyła jego małżeństwo i doprowadziła prawie do ruiny. Szalony romans tej pary złamał wszelkie zasady pruderyjnej epoki. Frank zostawił żonę i dzieci, aby na oczach świata uganiać się za Avą. Stali się parą romantycznych buntowników, za którą krok w krok podążała prasa.
- Gdy Frank był w nastroju, stawał się najbardziej czarującym i uroczym mężczyzną - wyznała Ava.
Pobrali się, lecz wówczas zaczęły się kłótnie, zdrady, rozstania i pojednania. Ostatecznie doszło do rozwodu, bo uznali, że wszystko między nimi się skończyło. Ale tak się nie stało.
Nastały pełne udręki lata. Mimo że każde z nich miało wiele romansów, utrzymywali swój związek, lecz w tajemnicy. Próbowali do siebie wrócić, wszystko rozpocząć od nowa i chociaż im to się nie udało, opiekowali się sobą, aż po kres.
Historia miłości tej pary nigdy nie była w pełni zbadana - aż do teraz. Ava&Frank: Wojna i miłość zgłębia życie tej dwójki kultowych gwiazd i ich wieloletniego związku.

Opinie

Napisz opinię

Ava&Frank: Wojna i miłość

Ava&Frank: Wojna i miłość

Historia namiętnej miłości i wojny toczących się na oczach całego świataGdybym mogła powrócić do dawnego Hollywoodu i miała wskazać najbardziej desperacko i namiętnie zakochaną w sobie parę, wybrałabym Avę Gardner i Franka Sinatrę.Liz Smith dziennikarka i pisarkaMickey Rooney ożenił się z Avą Gardner, bo potrzebował nowej zdobyczy.

Podobne produkty