Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim...

Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim futbolu Zobacz większe

Wysokość 140
Głębokość 0
Szerokość 205
Oprawa miękka
Rok wydania 2017
Autorzy Ronald Reng
Liczba stron 416
Index: 9788379247516
Waga: 0 kg
Dostępność: Na zamówienie

29,00 zł brutto

Opis

To nie naszpikowana datami, nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej do samego wnętrza ligi. I pokazuje ją oczami człowieka związanego z nią od momentu jej założenia.
Heinz Hher jako piłkarz, szkoleniowiec, dyrektor sportowy i trener młodzieży poświęcił Bundeslidze całe życie. Ceniony dziennikarz Ronald Reng napisał na podstawie jego wspomnień pełną anegdot książkę, świetnie ukazując zmiany zachodzące w niemieckim futbolu.
Od rozgrywek targanych aferą korupcyjną po ligę bijącą rekordy frekwencji. Od trenerów wybierających kandydatów do gry na podstawie tego, jak daleko kopną piłkę, po ekspertów analizujących każdy szczegół. Od piłkarzy dorabiających w kopalniach, hutach i browarach po najlepiej opłacanych zawodników świata
To żywa, pełna niezwykłych ludzkich historii opowieść. Lektura daleko wykraczająca poza sport. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów piłki prosto zza naszej zachodniej granicy!

Opinie

Napisz opinię

Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim...

Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim...

To nie naszpikowana datami, nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej do samego wnętrza ligi.

Podobne produkty