Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Lionel Messi Sztuczki triki bramki

Lionel Messi Sztuczki triki bramki Zobacz większe

Szerokość 205
Wysokość 290
Głębokość 0
Oprawa miękka
Liczba stron 64
Autorzy TOMASZ BORKOWSKI, Tomasz Bocheński
ISBN 978-83-7773-617-3
Rok wydania 2016
Index: 9788377736173
Waga: 0.27 kg
Dostępność: Dostępność 3 dni

16,00 zł brutto

Opis

Niewielu piłkarzy w przeszło stuletniej historii piłki nożnej zdobyło taką popularność jak bohater tej książki. Lionel Messi to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie, który na boisku czaruje swoimi umiejętnościami i regularnie zdobywa efektowne bramki. Niemal całą swoją dotychczasową karierę związał z katalońskim klubem FC Barcelona, z którym co roku odnosi spektakularne sukcesy.
W książce przedstawiliśmy dwanaście bramek zdobytych przez Messiego w trakcie meczów rozgrywanych w klubie oraz w reprezentacji Argentyny. Wybraliśmy wyjątkowo piękne gole, które dają możliwość opisania poszczególnych trików i sztuczek piłkarskich zastosowanych przez Messiego w poszczególnych akcjach.
Dzięki dokładnie opisanym ćwiczeniom i ilustracjom każdy, kto marzy o dorównaniu mistrzowi, będzie mógł spróbować grać jak on!

Opinie

Napisz opinię

Lionel Messi Sztuczki triki bramki

Lionel Messi Sztuczki triki bramki

Niewielu piłkarzy w przeszło stuletniej historii piłki nożnej zdobyło taką popularność jak bohater tej książki. Lionel Messi to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie, który na boisku czaruje swoimi umiejętnościami i regularnie zdobywa efektowne bramki.

Podobne produkty