Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim...

Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim futbolu Zobacz większe

Wysokość140
Głębokość0
Szerokość205
Oprawamiękka
Rok wydania2017
AutorzyRonald Reng
Liczba stron416
Index:9788379247516
Waga:0.3 kg
Dostępność:Dostępność 3 dni

28,00 zł

Opis

To nie naszpikowana datami, nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej do samego wnętrza ligi. I pokazuje ją oczami człowieka związanego z nią od momentu jej założenia.
Heinz Hher jako piłkarz, szkoleniowiec, dyrektor sportowy i trener młodzieży poświęcił Bundeslidze całe życie. Ceniony dziennikarz Ronald Reng napisał na podstawie jego wspomnień pełną anegdot książkę, świetnie ukazując zmiany zachodzące w niemieckim futbolu.
Od rozgrywek targanych aferą korupcyjną po ligę bijącą rekordy frekwencji. Od trenerów wybierających kandydatów do gry na podstawie tego, jak daleko kopną piłkę, po ekspertów analizujących każdy szczegół. Od piłkarzy dorabiających w kopalniach, hutach i browarach po najlepiej opłacanych zawodników świata
To żywa, pełna niezwykłych ludzkich historii opowieść. Lektura daleko wykraczająca poza sport. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów piłki prosto zza naszej zachodniej granicy!

Opinie

Napisz opinię

Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim...

Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim...

To nie naszpikowana datami, nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej do samego wnętrza ligi.

Podobne produkty