Kontakt

Kontakt

tel. 789 155 751

pon-pt godz. 10:00-18:00

e-mail sklep@aleksiazka.pl

Kategorie

Joshua. Droga na szczyt

Joshua. Droga na szczyt Zobacz większe

Data premiery2018-09-19
AutorzyJohn Dennen, Bartosz Sałbut
OprawaBroszurowa
Ilość stron328
Format14x20,5 cm
ISBN9788381290050
Rok wydania2018
WydawnictwoSine Qua Non
Index:9788381290050
Waga:0.3 kg
Dostępność:Dostępność 3 dni

31,00 zł brutto

Opis

Historia boksera, który położył kres erze braci Kliczko
Jego pierwszy rywal wytrzymał w ringu zaledwie kilka sekund. Kombinacja prostego i prawego krzyżowego załatwiła sprawę. Choć profesjonalne treningi rozpoczął ledwie sześć miesięcy wcześniej, widać było, że ten 19-latek jest wyjątkowy.
Anthony Joshua w kilka lat błyskawicznie przebył drogę na sam szczyt. Od pierwszego treningu w pożyczonych za 25 funtów butach do walki na wypełnionym po brzegi stadionie Wembley. Od pojedynku z nieznanym wówczas Tysonem Furym o roleksa po detronizację Władimira Kliczki, która zapewniła mu miejsce wśród bokserskich sław.
Poznaj niezwykłą historię AJ-a, opowiedzianą przez dziennikarza towarzyszącego mu od początku kariery. Dowiedz się, na kim się wzoruje, dlaczego w 2011 roku chciał skończyć z boksem i dlaczego po zdobyciu złotego medalu olimpijskiego czekał z decyzją o przejściu na zawodowstwo.
Nieautoryzowana, zakulisowa, wielowątkowa, intrygująca. Ta książka jest jak kolejna walka Joshuy po prostu nie możesz jej przegapić!
Pokonując Władimira Kliczkę, znów obudził wielkie zainteresowanie boksem, tak jak przed laty Mike Tyson. Pod rządami poprzednich królów braci Kliczko robiło się już trochę nudno, a Anthony Joshua wniósł do boksu ożywczy prąd. Poznajcie jego historię dzięki tej wyjątkowej biografii.

Opinie

Napisz opinię

Joshua. Droga na szczyt

Joshua. Droga na szczyt

Historia boksera, który położył kres erze braci KliczkoJego pierwszy rywal wytrzymał w ringu zaledwie kilka sekund. Kombinacja prostego i prawego krzyżowego załatwiła sprawę.

Podobne produkty