Wyszukiwarka
Wydawnictwo
Ostatnio oglądane

Krwawe Safari

Wydawnictwo:Sonia Draga
Kod producenta:SOND0367
Autor:Deon Meyer
Kod kreskowy:9788379993154
Cena:Produkt archiwalny
Opis
Lemmer jest białym ochroniarzem wolnym strzelcem, byłym skazańcem, który nie panuje nad swoją agresją.
Emma le Roux to drobna i piękna konsultantka do spraw marki z Kapsztadu. Chce odszukać zaginionego brata. Rzekomo nie żyje on od dwudziestu lat, ale Emma jest przekonana, że widziała go kilka dni temu w wiadomościach jako podejrzanego o niedawne zabójstwo szamana i czterech kłusowników. Wynajmuje Lemmera, by ją ochraniał, kiedy ona wyruszy na poszukiwanie prawdy.
Kiedy le Roux i Lemmer zaczynają węszyć, odkrywają tlące się napięcia na tle rasowym i politycznym, chciwość, korupcję i siatkę ekoterrorystów - staje się jasne, że ktoś nie chce, by cokolwiek wytropili. Ktoś, kto nie cofnie się przed niczym, by powstrzymać ich dochodzenie.
\"Od czasu do czasu wpada mi w ręce książka, którą pochłaniam od pierwszej do ostatniej strony... Porcja mistrzowskiej fabuły, wspaniałe miejsca akcji, a do tego złożone i oryginalne postacie\".
Globe and Mail
\"Ekscytująca lektura i jednocześnie pouczający portret narodu, którego złożone i bolesne problemy są chyba bardziej dotkliwe niż nasze własne\"
The Washington Post
\"Deon Meyer jest jednym z gigantów kryminału\".
El Mundo
\"Książki Deona Meyera są bowiem barwnymi i fascynującymi opowieściami o współczesnym społeczeństwie RPA. (...) Dobra robota. Dobry kryminał i ciekawa lekcja\".
Do Rzeczy

Autor: Deon Meyer
Rok wydania: 2015
Data premiery: 2015-06-17
Oprawa: broszurowa
Format: 12,3x19,5 cm
Liczba stron: 480
Cechy
Autor:
Deon Meyer
Liczba stron:
480
Okładka:
broszurowa
Rok wydania:
2015
Data premiery:
2015-06-17
Format:
12,3x19,5 cm
Galeria