Wyszukiwarka
Wydawnictwo
Ostatnio oglądane
45,00 zł

Mistrz Gry

Dostępność:Wysyłka w 2-3 dni robocze
Wydawnictwo:BookEdit
Autor:Joanna Lampka
Kod kreskowy:9788367539067
Cena:45,00 zł
Ilość:
Opis

Czy każda wiedza jest warta poznania? A co, jeśli odkryty sekret zmieni wszystko, w co wierzymy, zniszczy podstawy naszego jestestwa, sprawi, że osoby, które miały być dla nas oparciem, staną się największymi wrogami?

Krwawa wojna minęła, ale na Kontynencie Zachodnim wciąż panuje niepokój. Cesarstwo nie może stłumić zamachów dokonywanych przez partyzantów Czarnej Róży. Królestwo staje wobec konfrontacji z ponurym Kościołem Jedynego Boga. Ale przede wszystkim władcy największych potęg powoli zdają sobie sprawę z tego, że to nie oni rozdają karty. Chaos leży w interesie kogoś innego.

Wojna zabrała wiele żyć. Choć Aline i Ian są lustrami, czyli jak mówi południowa Filozofia Równowagi, idealnymi połówkami, wykopali między sobą przepaść. Córa ultrakonserwatywnego Królestwa Żeglarzy i przyszły władca nowoczesnego Cesarstwa Słońca walczyli ze sobą, a przez ich kaprysy i namiętności ginęli wrogowie i przyjaciele.

Czy mają szansę wrócić do tego, co było? A może Aline wybierze mężczyznę, którego uważa za swoje przeznaczenie Michela? Ale czy naprawdę ma wpływ ma na swoje decyzje, czy jest tylko marionetką w dłoniach mrocznego Mistrza Gry?

Joanna Lampka pisarka i blogerka. Od 2012 roku zamieszkała we francuskojęzycznej części Szwajcarii, w Morges, na brzegu Jeziora Genewskiego.

Autorka książek o Szwajcarii: Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii (2017, Wyd. PAFERE), Szwajcaria i Liechtenstein. Inspirator Podróżniczy (2019, Wyd. Pascal) i Szwajcaria, czyli jak przeżyć między krowami i bankami (2020, Wyd. Pascal), a także powieści Gwiazda Północy, Gwiazda Południa, Pan Kamienia Wschodu i Królowa Dzikusów). (2020, 2021, 2022, Wyd. AlterNatywne).


Autor: Joanna Lampka
Rok wydania: 2022
Liczba stron: 448
Cechy
Autor:
Joanna Lampka
Liczba stron:
448
Rok wydania:
2022
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator