Wyszukiwarka
Wydawnictwo
Ostatnio oglądane
25,00 zł

Wścibscy

BESTSELLER
Dostępność:Wysyłka w 2-3 dni robocze
Wydawnictwo:Bajka
Autor:Dorota Gellner, Beata Zdęba
Kod kreskowy:9788365479822
Cena:25,00 zł
Ilość:
Opis
Dorota Gellner dama Orderu Uśmiechu nie ma sobie równych w wymyślaniu nietuzinkowych bohaterów, których zabawne perypetie opisuje rymowaną prozą. Tym razem z fantazją, poczuciem humoru i kunsztem literackim wzięła na cel zjawisko niezdrowego zainteresowania cudzymi sprawami, czyli wścibstwo: Wścibscy wszędzie nos wtykają! Podsłuchiwać uwielbiają! Aż na uszach mają dreszcze! Wciąż chcą coś usłyszeć jeszcze! Wścibscy wszystkich podglądają! Z każdej strony oczy mają! Wyskakują spod poduszek, ze słoików, z rondli, z puszek! Są koło nas! Zawsze blisko! Wścibscy pragną wiedzieć wszystko!. Z tej nieposkromionej ciekawości wyniknie niejedna przezabawna historia z udziałem niani, dziadka, babci, wnuczki, wnuczka, ciotki i kuzyna, a także psa, kota oraz myszy. Po prostu nie można nie przeczytać!
Wścibscy zostali wpisani na międzynarodową Listę Białych Kruków Internationale Jugendbibliothek w Monachium, a także na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej. Byli także nominowani w konkursie Empiku na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka.
A na dodatek ku radości wszystkich wielbicieli i przyszłych wielbicieli Wścibskich trafili na listę lektur szkolnych! Może dzięki temu będziemy mieli mniej prawdziwych (a nie literackich!) wścibskich?!

Autor: Dorota Gellner, Beata Zdęba
Rok wydania: 2021
Data premiery: 2021-11-10
Oprawa: twarda
Liczba stron: 36
Cechy
Autor:
Dorota Gellner, Beata Zdęba
Liczba stron:
36
Okładka:
twarda
Rok wydania:
2021
Data premiery:
2021-11-10
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator