Wyszukiwarka
Wydawnictwo
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Besedy z Otcom Krompecom. O Czeloweke
Romuald Jakub Weksler-Waszkinel
\"Besedy z Otcom Krompecom\" O Czeloweke, są przekładem na język rosyjski wydanych w 2008 roku w języku polskim \"Rozmów\" O człowieku.
13,00 zł
przechowalnia
Chopin - mini w.rosyjska
Krzysztof Burek, Paweł Jaroszewski
Album prezentujący rodzinne strony największego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina - dworek w Żelazowej Woli, jego wnętrza i otoczenie, oraz urokliwy park.
Wydawnictwo: Nobilis
21,00 zł
przechowalnia
Kołowrót Życia T.2 wersja rosyjska
Wanda Prątnicka

W niniejszej książce chciałabym Ci, drogi czytelniku, zaprezentować Życie z szerszej perspektywy i poprowadzić Cię, krok po kroku, przez wszystkie Jego etapy.

Wydawnictwo: Centrum
65,00 zł
przechowalnia
Legendy żydowskiego krakowa (wersja rosyjska)
Artur Kiela

Ubogi włóczęga, który tak naprawdę jest wielkim cadykiem, znienawidzony skąpiec, który okazuje się świętym, wyrachowani handlarze niekoszernym mięsem, którzy zdołają się nawrócić, weselna zabawa, której kres kładzie Boży gniew W tych historiach rzeczy

Wydawnictwo: BONA
21,00 zł
przechowalnia
Moja wiara
Lew Tołstoj

Lew Tołstoj (1828-1910), rosyjski arystokrata znany przede wszystkim z wielkich powieści (Wojna i pokój, Anna Karenina), w pewnym momencie swojego beztroskiego życia (około pięćdziesiątki) zwrócił się w stronę poszukiwań religijnych.

Wydawnictwo: Aletheia
45,00 zł
przechowalnia
Rewolucja w antroponimii w.rosyjska
Seweryn Agnieszka

Rewolucja Październikowa znacząco wpłynęła nie tylko na zmianę ustroju państwowego Rosji i niemal wszystkie aspekty życia mieszkańców kraju, lecz także na rosyjską antroponimię.

Wydawnictwo: Avalon
35,00 zł
przechowalnia
Semantyka pracy w aspekcie konfrontatywnym...
Gabriela Wilk

Monografia wpisuje się w nurt studiów językoznawczych nad semantyką nazw wartości.

21,00 zł
przechowalnia
Spowiedź
Lew Tołstoj

Lew Tołstoj (1828-1910), rosyjski klasyk światowej literatury, w latach siedemdziesiątych XIX wieku przeżywał egzystencjalny kryzys, rozważał sens, a właściwie bezsens swojego życia i prawdy szukał w religii, do której wcześniej miał obojętny stosunek.

Wydawnictwo: Aletheia
44,00 zł
przechowalnia
The Dynamic Structure of Text w.rosyjskie
red. Mihhail Lotman, Tatyana Kuzovkina, Ewelina Pilarczyk

Studia [] przynoszą próby oryginalnych, autorskich ujęć [] zagadnienia [dynamiki tekstu] zarówno w świetle teorii oraz filozofii literatury, jak i na płaszczyźnie praktyki, pozwalającej zweryfikować przydatność narzędzi badawczych wypracowanych przez J

44,00 zł
przechowalnia
Strona: [1] / 1