Kategorie
Wyszukiwarka
Wydawnictwo

Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi..

Dostępność:Wysyłka w 2-3 dni robocze
Wydawnictwo:Galaktyka
Autor:Jim AFREMOW
Kod kreskowy:9788375798340
Cena:28,00 zł
Ilość:
Opis
Co w świecie sportu odróżnia kilku najlepszych od całej rzeszy pozostałych zawodników? Mentalność. Znaczenie psychiki zostało kiedyś znakomicie podsumowane przez legendę koszykówki Kareema Abdula-Jabbara: Twój umysł jest tym, co sprawia, że wszystko inne działa. A wybitny tenisista Novak Djokovic dodaje: [Pomiędzy] setką najlepszych graczy nie ma dużej różnicy fizycznej... Decyduje psychiczna zdolność radzenia sobie z presją, do grania na najwyższym poziomie w odpowiednich momentach.
Oczywiście większość z nas nie zarabia na życie uprawianiem sportu i nie wystąpi na igrzyskach olimpijskich. Ale każdy sportowiec może wypracować taką samą mentalność. Każdy z nas jest w stanie osiągnąć najwyższy poziom w grze w życie, docierając do maksimum własnych możliwości. Możemy walczyć o to, by być najlepszą wersją samych siebie. A kiedy na naszej drodze pojawią się przeciwności losu, każdy z nas może zachować się jak zawodowiec. I wypracować taką determinację, silną wolę i mentalność, które będą pchały nas do przodu. Naprawdę każdy człowiek może zacząć stosować mistrzowskie podejście.
W książce Umysł mistrza psycholog sportowy dr Jim Afremow przedstawia metody treningowe, które stosuje w pracy z olimpijczykami, mistrzami świata oraz wieloma zawodowymi sportowcami:
- jak wejść w strefę
- jak rozwijać się w zespole i jednocześnie zachować pokorę
- jak robić postępy w danej dyscyplinie sportu i utrzymać doskonałą formę przez długi czas
- jak dopasować skuteczną rutynę przedstartową do własnych potrzeb, aby przezwyciężyć wszelkie przeciwności pojawiające się podczas startu

Autor: Jim AFREMOW
Rok wydania: 2022
Data premiery: 2022-02-21
Oprawa: broszurowa
Format: 227x152 mm
Liczba stron: 288
Cechy
Autor:
Jim AFREMOW
Liczba stron:
288
Okładka:
broszurowa
Rok wydania:
2022
Data premiery:
2022-02-21
Format:
227x152 mm
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator