Wyszukiwarka
Wydawnictwo
Ostatnio oglądane

Siła czy moc w.4

BESTSELLER
Dostępność:Wysyłka w 2-3 dni robocze
Wydawnictwo:Virgo
Autor:David R. Hawkins
Kod kreskowy:9788365400505
Cena:36,00 zł
Ilość:
Opis

Po raz pierwszy rozwój świadomości pokazany jest tak jasno i przejrzyście przez naukowca - psychiatrę z ogromnym doświadczeniem klinicznym, który sam wielokrotnie wchodził w wysokie stany świadomości. Efektem jego badań jest zaprezentowana tu Mapa Poziomów Świadomości - nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją świadomość i wyjść poza ograniczenia zwykłej percepcji.

Opisany w książce rozkład poziomów mocy w relacjach ludzkich odsłania niezwykłe rozróżnienie pomiędzy Mocą a Siłą oraz ich odpowiednimi jakościami.

Znajdując się w trudnych okolicznościach możemy postrzegać świat jako nieprzyjazny, nieprzychylny, narzekać na nasz "pech", złościć się i próbować "siłowych" rozwiązań. Możemy jednak zrozumieć, że możliwość przekroczenia wszystkich ograniczeń tkwi w nas samych.

Siła czy Moc dr Hawkinsa opiera się na badaniach kinezjologicznych autora, których celem było ujawnienie prawdy o ludzkiej świadomości i jej związku z życiem w ogóle. W rezultacie okazało się, że ludzie mogą uzyskać dostęp do sygnału "prawdy", który pozwala im prowadzić satysfakcjonujące życie, jeśli są w stanie wykryć go na swoim poziomie świadomości. Ci, którzy nie mają tej zdolności, zwykle nie tylko cierpią, ale także ponoszą sromotne porażki w życiu i w relacjach z innymi.

W dziedzinie świadomości, zdrowie fizyczne osoby może być mierzone przez jej poziom prawdomówności. Wstępny test kinezjologiczny do pomiaru poziomu świadomości nazywa się "kalibracją". Test ten mierzy, jak bardzo mięsień wskaźnikowy w ramieniu reaguje na stwierdzenia, które są prawdziwe lub fałszywe. Wysoki poziom świadomości wskazuje na dobre zdrowie i pomoże osobie oderwać się od niezdrowych zachowań lub stresów, które narażają jej ciało na ryzyko. Każde ciało ma swoją naturalną datę ważności, ale ogólna jakość i długość życia zależy od poziomu świadomości.

Autor zwraca uwagę na połączenie umysłu z ciałem, a także na to, że ciało poza naszą świadomą kontrolą potrafi odróżnić to, co wspiera życie, od tego, co jest mu przeciwne.

Hawkins jest także autorem MAPY ŚWIADOMOŚCI, która pokazuje, w jaki sposób poziom świadomości człowieka wpływa na jego postrzeganie świata, zachowanie i życiowe wybory.

Lektura "Siły czy mocy" pomaga nam więc zrozumieć, dlaczego w konkretnej sytuacji zachowujemy się w ten, a nie inny sposób.

Książka pokazuje, w jaki sposób przekroczyć nasze ograniczenia i w każdej dziedzinie życia zacząć kierować się tkwiącą w nas MOCĄ, poszukiwać twórczych rozwiązań problemów, nie zrzucać winy za nasze niepowodzenia na okoliczności zewnętrzne i odnaleźć w sobie źródło bezwarunkowego szczęścia.


Autor: David R. Hawkins
Rok wydania: 2023
Oprawa: broszurowa
Liczba stron: 386
Cechy
Autor:
David R. Hawkins
Liczba stron:
386
Okładka:
broszurowa
Rok wydania:
2023
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator