Wyszukiwarka
Wydawnictwo

26-pietrowy domek na drzewie w.ukraińska

PROMOCJA
Dostępność:Wysyłka w 2-3 dni robocze
Wydawnictwo:Artbooks
Autor:Andy Griffiths
Kod kreskowy:9786177940448
Cena:41,00 zł
62,00 zł
Ilość:
Opis

Andy Griffiths to autor bestsellerów New York Timesa. Jego książki sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy w 35 krajach.

Terry Denton jest ilustratorem tych książek. Znany ze swojego humorystycznego i artystycznego stylu. Jego ilustracje zawsze przyciągają uwagę dzieci!

Przeczytaj serię Domek na drzewie, a na pewno zechcesz zaprzyjaźnić się z Andym i Terrym na zawsze!

Andy i Terry mieszkają w 26-piętrowym domku na drzewie. Kiedyś miał 13 pięter, ale dobudowali jeszcze 13 pięter. Teraz jest też tor żużlowy z samochodami elektrycznymi, rampa do jazdy na łyżwach (z krokodylem), tor do walki w błocie, komora antygrawitacyjna, hala z kolekcją siedemdziesięciu ośmiu rodzajów lodów, serwowanych przez kelnera-robota imieniem Edward Spoonhands, a Labirynt Zagłady jest tak złożonym labiryntem, że jeszcze nikomu nie udało się wyjść z niego żywym Przynajmniej jeszcze nie.

Ci dwaj przyjaciele uwielbiają opowiadać o swoich niesamowitych przygodach, ponieważ w 26-piętrowym budynku nie będziesz się nudzić!

Ta książeczka sprawi, że dziecko wybuchnie śmiechem, a nawet przeczyta na głos zabawne momenty. A to druga część bardzo dużej i zabawnej serii, która stała się popularna na całym świecie. Gwarantuje, że zniewoli nie tylko młodych czytelników, ale także wszystkich członków rodziny.

Dlaczego warto kupić?

1. Ta książka jest drugą z dużej serii, która znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa.

2. To opowieść o prawdziwym dzieciństwie. Z figlami, przygodami i odrobiną lenistwa. Pamiętaj o sobie! Kto z nas nie lubił być leniwy i psotny?

3. Desperackie i rozdzierające serce przygody dwójki bohaterów z łatwością wciągną dzieci w wieku szkolnym i gimnazjalnym we wspaniały świat czytania.

4. Już 10 milionów dzieci na całym świecie przeczytało tę książkę i śmiało się razem z bohaterami! Więc na co czekasz? Przyjdź, odkryj domek na drzewie, poczytaj na głos i baw się razem z dziećmi.

Interesujące fakty:

Każda część tej serii (a jest ich już 10!) była pisana przez autora przez 12 miesięcy: 3 miesiące planowania, 3 miesiące pisania i kolejne 6 miesięcy poprawiania i przepisywania.

Czy zauważyłeś, że autor i ilustrator mają takie same nazwiska jak główni bohaterowie? Może napisali książkę o sobie? A ty jak myślisz?

Pięć książek z tej serii zostało zaadaptowanych na scenę i odniosło duży sukces w kinach w Australii, Holandii, Nowej Zelandii i Ameryce.


Autor: Andy Griffiths
Rok wydania: 2021
Klasa: 7+
Oprawa: twarda
Format: 212x140 mm
Liczba stron: 347
Cechy
Autor:
Andy Griffiths
Liczba stron:
347
Okładka:
twarda
Rok wydania:
2021
Klasa:
7+
Format:
212x140 mm
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator